Dani kruha
Autor: Katarina Nol, 12. 10. 2021.

Učenici zadruge Klasje obilježili su danas Dane kruha, koji se tradicionalno održavaju u našoj školi. Posebno su se istaknule sekcije Kreativna kuhinja i Čarobna radionica koje vode profesorice Ivana Milaković i Elvira Lučić.

Kruh i pekarske proizvode učenici su sami osmislili, oblikovali i ispekli. Obogatili su ih dodacima poput špinata, kokosa, banana, maslina, cikle, grožđica, čvaraka, raznih začina i mirodija. Napravili su namaze od slanutka i čičoke, ispekli grisine, pogačice, kiflice, krekere, lepinjice i tortilje.

Na ovaj su način učenici istaknuli svoju kreativnost i smisao za lijepo što je ujedno i jedan od ciljeva rada zadruge.

Ostale fotografije možete vidjeti u foto-galeriji.