Istraživanje na temu „Volontiranje kao izvannastavna aktivnost u školi“
Autor: Katarina Nol, 15. 6. 2023.

U istraživanju o volontiraju u školi je sudjelovalo 109 učenika (23,54%) Obrtničko-industrijske škole Županja tijekom lipnja, zaključno s 14. lipnja 2023. godine. Cilj je istraživanja bilo utvrditi koliko su učenici upoznati s pojmom volontiranja te njihovom doticaju s istim, načinom na koji oni gledaju na volontiranje te koliko su upoznati s postojanjem školskog volonterskog kluba i uključenost u isti. Istraživanje je provela Vedrana Šarec, univ.spec.oec.rra., profesorica mentorica i koordinatorica školskog volonterskog kluba Agape.

Više o provedenom istraživanju i rezultatima ankete možete pročitati u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Volontiranje_kao_izvannastavna_aktivnost_u_skoli.docx (699.48 KB)