Dragi učenici,

ako želite ostaviti svoje komentare, pohvale, kritike, prijedloge, pitanja, podijeliti svoje misli, osjećaje i želje ili opisati problem koji vas muči, možete napisati pismo i staviti ga u sandučić povjerenja. Sandučić se nalazi kod ureda pedagoga i psihologinje.

Svima nam je ponekad teško i muči nas puno toga. Ponekad se osjećamo tužno, ljuto, povrijeđeno, razočarano, usamljeno, bespomoćno... To su samo neki od osjećaja s kojima se susrećemo kada imamo problem i kada nismo sigurni kako ga riješiti. Nekada razgovaramo s drugima, a nekada šutimo i čekamo da ta bol prođe. Želimo vam reći da niste sami i da može biti drukčije. Ako vam je lakše izraziti se pismom, napišite pismo. Svoje pismo možete i ne morate potpisati. Ako želite ostati anonimni i dobiti odgovor na svoje pitanje, u pismu napišite šifru. Na pitanja će odgovoriti pedagoško-psihološka služba.