Dodjela nagrada i priznanja učenicima i mentorima
Autor: Katarina Nol, 20. 6. 2023.

U Velikoj županijskoj vijećnici u Vinkovcima 20. lipnja 2023. održana je dodjela nagrada i priznanja Vukovarsko-srijemske županije za najuspješnije učenike i mentore koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima. Nagrade i priznanja uručili su župan Damir Dekanić, dipl. ing. i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i društvene djelatnosti doc. dr. sc. Jadranka Mustapić-Karlić. Iz naše je škole nagrađena učenica Valerija Arlović koja je osvojila 1. mjesto na državnom natjecanju WorldSklills u disciplini AGRO. Mentorica je bila Jasenka Nikolić, dipl. ing. Priznanje su dobile Lucija Baotić i Tatjana Zurak koje su osvojile 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije u A i B kategoriji. Mentor je bio Davor Relja, prof. savjetnik. Čestitamo nagrađenim učenicima i mentorima!

Sve fotografije možete vidjeti u foto-galeriji.