Poziv na dostavu ponuda za prijevoz učenika s teškoćama
Autor: Katarina Nol, 24. 10. 2023.

Obrtničko-industrijska škola Županja objavljuje Poziv na dostavu ponuda za prijevoz učenika s teškoćama do kraja nastavne godine 2023./2024.

Ponude molim poslati putem e-maila na naznačenu adresu:

ured@ss-obrtnicko-industrijska-zu.skole.hr

Ponude slati na priloženom Ponudbenom listu koji se nalazi u privitku pod opširnije.

OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA

Ž U P A NJ A

32270 ŽUPANJA, Veliki kraj 42

tel/fax: 032/837-442

e-mail: ured@ss-obrtnicko-industrijska-zu.skole.hr

KLASA : 401-05/23-01/1

URBROJ: 2196-40-23-01-1

Županja,  23. listopada 2023. godine

PREDMET: Poziv na dostavu ponuda za prijevoz učenika s teškoćama

- 1 (jedan) učenik s teškoćama. –

Opis predmeta poziva na dostavu Ponude:

1. Prijevoz učenika započinje na adresi stanovanja učenika do adrese Škole

(Matije Gupca 109, Soljani – Obrtničko-industrijska škola Županja, Ilirskog preporoda 32).  Nastava učenika se odvija u prijepodnevnoj smjeni i započinje u 7:15h i traje najduže do 13:10h. Prije obavljanja prijevoza vozač će dobiti raspored nastave, te mora upoznati dijete i obrnuto zbog prilagođavanja i posebnih okolnosti koje zahtijeva dijete sa teškoćama.

Prijedlog Vaše ponude mora sadržavati ispunjen Ponudbeni list sa cijenom izraženom s PDV-om i bez PDV-a, osim ako prijevoznik nije u sustavu PDV-a. Tijekom izrade računa prijevoznik je obvezan vršiti specifikaciju prijevoza učenika na račun po danima u mjesecu kada je učenik sudjelovao u prijevozu. Škola će se odabranim ponuditeljem sklopiti Prijedlog ugovora o prijevozu učenika s teškoćama do dobivanja suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja, nakon čega će se sklopiti novi Ugovor.

Ponude molim dostaviti do 30. listopada 2023. godine.

S poštovanjem,

Ravnateljica: