PZ Napredak Županja
Autor: Katarina Nol, 1. 2. 2024.

Vrijeme zime je vrijeme mirovanja vegetacije, ali  nije i vrijeme mirovanja poljoprivrednih proizvođača. Dok polja miruju, u organizaciji Poljoprivredne zadruge Napredak, održavaju se već tradicionalno, dugi niz godina, stručni skupovi na temu Edukacija poljoprivrednih proizvođača o novostima u proizvodno-tehnološkom procesu poljoprivredne proizvodnje.  Na ove skupove uvijek su pozvani i naši učenici, fitofarmaceuti. Rado sudjelujemo jer vrsni stručnjaci iz različitih područja predstavljaju proizvode i nova saznanja u području poljoprivrede. Uz predavanja, nagradnu igru, kavu i osvježenje, organizator se uvijek pobrine i za bogat stol. Hvala PZ Napredak na organizaciji  i na pozivu!