« Svibanj 2024 »

Ispis statistike od 30. 8. 2013.

Fitići opet na putovanju - 23. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam
Autor: Katarina Nol, 2. 4. 2022.

Naši učenici koji se obrazuju za zanimanje poljoprivredni tehničar – fitofarmaceut,  3. razred, u petak 1. travnja 2022. zajedno su s učenicima Poljoprivredno-šumarske škole iz Vinkovaca i Srednje škole Ilok, posjetili  23. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam u Gudovcu. Posjet je organiziran u sklopu projekta Centar za suvremene tehnologije i obrazovanje u poljoprivredi, II. faza,  kojemu je i naša škola jedan od partnera.

Ostale fotografije možete vidjeti u foto-galeriji.

Nakon duge tri godine pauze Proljetni međunarodni bjelovarski sajam se ponovno vratio u Gudovac, a održat će se od 1. do 3. travnja 2022.

Neizostavni i najatraktivniji dio Proljetnog sajma je najveća izložba traktora i poljoprivredne mehanizacije u ovom dijelu Europe.

Sajam poljoprivredne mehanizacije je tematska cjelina koja svakog proljeća privlači veliku pozornost posjetitelja Sajamskog prostora Gudovac, jer se posjetiteljima na jednom mjestu nudi mogućnost razgledavanja i usporedbe svega najboljega što se trenutačno nudi na tržištu traktora i poljoprivredne mehanizacije.

HOROP – sajam opreme za hortikulturu, održava se po prvi puta u sklopu Proljetnog sajma.

HOROP je sajamska manifestacija s primarnom ponudom opreme za hortikulturu i vrtlarstvo, ali isto tako i velika prodajna izložba sezonskog cvijeća i ostalih vrsta sadnica.

U sklopu ove manifestacije izlagači imaju priliku predstaviti najnovije trendove u hortikulturi, uzgoju, proizvodnji i oplemenjivanju različitih biljaka, dok posjetitelji dobivaju priliku za upoznavanjem istoga.

HOROP je prava atrakcija za sve ljubitelje, cvijeća i zelenila.

GRO-KO je sajam građevinske i komunalne opreme, koji se 2022. godine u svom četvrtom izdanju po prvi puta predstavlja u sklopu Proljetnog sajma.

17. međunarodni pčelarski sajam također je održan u sklopu Proljetnog sajma kao predstavljanje proizvoda hrvatskih obrtnika i obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.